DRUGI ETAP PRAC NAD PARKINGIEM
Dodane przez Administrator dnia Październik 11 2013 16:17:43

DRUGI ETAP PRAC NAD PARKINGIEM

Niedawno zakończono prace dotyczące remontu placu obok świetlicy. W dniu 27.09.2013 odbył się jego odbiór. Nie obyło się bez zastrzeżeń dotyczących wykonania placu. Zostały one w bardzo szybkim tempie naprawione. Cała inwestycja wyniosła ponad 80000 zł i składała się z dwóch części. Pierwszy etap został zrealizowany w 2012 roku natomiast rok później czyli w 2013 roku ukończono drugą część placu. Czytaj dalej...


Rozszerzona zawartość newsa

DRUGI ETAP PRAC NAD PARKINGIEM

Niedawno zakończono prace dotyczące remontu placu obok świetlicy. W dniu 27.09.2013 odbył się jego odbiór. Nie obyło się bez zastrzeżeń dotyczących wykonania placu. Zostały one w bardzo szybkim tempie naprawione. Cała inwestycja wyniosła ponad 80000 zł i składała się z dwóch części. Pierwszy etap został zrealizowany w 2012 roku natomiast rok później czyli w 2013 roku ukończono drugą część placu.


Sołtys Tomasz Wolanin chciałby serdecznie podziękować sponsorom:


W-ce Staroście Ryszardowi Nowakowi za wykonanie projektu, firmie Andrzeja Makosa za dokonanie pomiarów geodezyjnych, Radnym Miejskim za pomoc w uzyskaniu środków potrzebnych do ukończenia drugiego etapu inwestycji, Panu Maciejowi Góreckiemu za profesjonalne podejście do projektu, Gminie Ziębice oraz pozostałym osobą, które dołożyły swoją cegiełkę w remoncie placu przy świetlicy w Krzelkowie. Mamy nadzieję, iż plac będzie nam służył przez wiele kolejnych lat.

WIĘCEJ ZDJĘĆ